A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

dotaz

15.04.2008 07:32:35 | fiona
fiona
Prosím, kdo jste byl v Číně na poznávacím zájezdu, poraďte, je lepší si pro výměnu s sebou vzít dolary nebo eura nebo je to jedno ? Případně přivítám všechny praktické rady, jedu v září na 14 dnů, včetně Hongkongu.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.01.2017 11:48:22 81.19.42.***
počasí Hongkong  

Mohl by mi někdo poradit, jaké oblečení si máme vzít na týden okolo Silvestra do Hongkongu?
Přečetla jsem několik cestopisů a chtěla bych se ujistit: Přes den šortky a triko a večer mikyna?
Nebo je to na bundu?
A ještě jedna otázka - dá se tam v prosinci koupat? Je voda aspoň trochu teplá?
děkuji

Petisekk 21.07.2016 09:28:43
Re: Do Číny bez cestovky  

Zdravím,

hodně staré diskuze, ale zkusím. Vidím zde světoběžníka, tak zkusím. ;o)

Plánujeme jaro 2017 bez CK do Číny. Byli jsme takhle v Thajsku a Keni a vše (hotely, transport aj). jsme si zvládli vyřídit sami. Aj není problém.
Plán je cca týden Peking a okolí (vím, je to z rychlíku, ale zase někteří z nás nemají nafujovací volno. ;o) a pak pár dní relax třeba na Filipínách. Nemáš nějaké rady, tipy, co určitě navštívit a tak. Třeba nějaký blog, abych moc neotravovala... :-)

Děkuju za odpověď, krásné dny, Petra petra365@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
02.06.2016 12:26:01 81.19.42.***
Peking - HK  

Měli bych dotaz na zkušené cestovatele. Rádi bychom v srpnu na 14 dní do Číny. Moje představa je asi takto - a můžete mi napsat, jestli je to reálné, popřípadě co změnit: Letenku bychom chtěli koupit Praha- Peking, zpět HK - Praha. Prvních asi 5 dní bychom chtěli být v Pekingu - Čínská zeď....... a na zbytek se přesunout do HK a pak zpět do Prahy. Nikde jsem nenašla, jak se nejlépe přesunout z Pekingu do HK. V Asii létáme s Airasia ale ta tady nelétá. Můžete mi poradit, jak se dopravit, jestli je na Peking 5 dní dost a nebo naopak být jen 5 dní v HK? Chceme za těch 14 dní vidět ty základní nejdůležitější věci.
Moc děkuji za jakoukoliv radu

Neregistrovaný uživatel
07.10.2015 15:54:02 77.75.74.***
Fijalka  

Ahoj, v Číně jsme byli v červenci 2015, pokud by vás zajímaly nějaké postřehy, tipy a rady, tak mrkněte na můj web http://fijalka.cz/cina-tipy-a-rady-na-cestu/

Majka5
08.09.2015 12:20:15 81.19.42.***
Re: dotaz - prosím o radu  

Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, jaká společnost létá mezi Pekingem a Taiwanem? Nejlépe Taipei. Air asia ne. Potřebuji se dostat z Pekingu na Taiwan.
Moc děkuji

Petr Z.
24.05.2009 14:41:16 89.103.145.***
RE: RE: RE: dotaz  

v HKK a Macau jsem byl na listpadu 2008, takže se ptej, co Tě bude zajímat... ;-)

Ladicek
15.05.2009 21:28:03 89.102.7.***
RE: Rady na cestu do Číny  

Děkuji všem za rady a odkazy :)

fiona 13.05.2009 12:45:06
RE: RE: RE: Fiona  

Měli jsme Hongkong jako závěrečný bod programu, jen 2 noci v hotelu. V ceně byl polodenní výlet busem po městě, včetně vyjetí tramvajkou, či spíše lanovkou nahoru na Peak, pěší procházka centrem a samozřejmě busem kolem všech těch zajímavých míst, která jsou doporučena v každém průvodci. Další den bylo na výběr, buď rychlolodí do Macaa nebo zůstet sami ve městě, samozřejmě jsme zvolili Macao, plavba trvala asi 50 minut, v přístavu jmse nasedli do autobusu s místní průvodkyní a objeli jsme to všechno, včetně oběda. Také bylo asi 2 hodiny volno. Po návratu do Hongkongu jsme akorát popadli kufry a jeli na letiště. Nejsem asi ten pravý člověk, ketrý by mohl ohledně Hongkongu dávat nějaké rady, vzhledem k tomu krátkému pobytu, ale já osobně si myslím, že to nejdůležitější v HG jsme viděli a moc se nám líbilo Macao. Pokud bys chtěl vidět nějaké fotky ( Čína+HG+Macao), dala jsem je na www.123exotika.cz, do sekce Fotogalerie, pod nickem Fiona. Mám tam sice víc fotek z různých zemí, ale tu Čínu najdeš :-) :-)

Ladicek
13.05.2009 02:08:42 89.102.7.***
RE: RE: Fiona  

Jeeejda já se nepodíval na datum to se omlouvám :-)Já a 4 přátelé jsme si koupili před týdnem letenky do hongkongu a letíme v září. Btw prosím porad nám kde a na co máme kouknout děkuji:) Jestli by jsi byla tak ochotná tak moje icq je 273409363

fiona 12.05.2009 15:04:04
RE: Fiona  

Ladíčku, ten můj dotaz je bohužel již z loňska a Čínu mám již za sebou :-( :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu