A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Hledám lidi co se chystají do Číny

22.10.2010 17:59:15 | Katerina12
Katerina12
Ahoj, hledám skupinku lidí nebo jednotlivce co se chystají do Číny. Já bych chtěla jet tak březen - duben 2011, ale nemám s kým. Tento rok jsem byla v Malajsii a Thajsku na vlastní pěst. Prosím najde se někdo, kdo by mě vzal s sebou nebo snad někdo, kdo by také rád jel a nemá s kým? Předem děkuji za odpovědi.
Katka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Silverx 13.12.2010 22:14:15
China?  

Ahoj,
nechystá se náhodou někdo z vás do Číny v září? Na cca tři týdny směr Beijing, Guilin, Yangshuo. Elektronický překladač mám :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Cheeng1 24.11.2010 07:04:40
RE: RE: Hledám lidi co se chystají do Číny  

Zdravím vás,
nějaké základní informace jsem sepsal v sousedním vlákně s naspisem "Prosím o radu co nejlépe v Číně navštívit". Pokud vás zajímá víc, anebo máte specifický dotaz, klidně se ptejte.
K vašemu dotazu, zda pojedu sám, anebo ve skupině: Spíš asi sám, ovšem stát se v Číně "členem" nějaké skupiny není tak těžké, pokud člověku momentálně nevyhovuje "lonely planet style". To jedna ze příjemných zajímavostí, se kterou jsem se setkal: Pokud se z nějakých (většinou organizačních) důvodů dostanete do nějaké skupiny, její čínští spolučleni o vás sice jemně, ale přesto vcelku příjemně "pečují". Oceníte to, pokud je v areálu průvodce mluvící jen čínsky.
Cheeng

• Anonym (2)
Katerina12 23.11.2010 21:06:49
RE: Hledám lidi co se chystají do Číny  

to Cheeng - moc děkuji.Určitě nepohrdnu informacemi a zkušenostmi z cestování, to se vždycky hodí! Pojedete sám nebo cestujete ve skupině?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Katerina12 23.11.2010 21:04:52
RE: Čína  

to Jiťa42 - ahoj mě je 29 let a chtěla bych navštívit hlavně Peking - ty nejznámější místa, pak už je mi to celkem jedno. A cestujete jen 3 nebo ve skupině ještě s ostatními?

• Anonym (1)
Cheeng
18.11.2010 13:46:58 193.179.134.***
Hledám lidi co se chystají do Číny  

Ahoj,
v Číně jsem byl v uvedené době letos, perfektní zážitek, příští rok jedu zase. Nevím, jak jste na tom s informacemi a ostatními možnostmi, ale pokud nepohrdnete a bude to trochu v mých silách, rád se podělím o zkušenosti.

Cheeng

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jíťa42 08.11.2010 20:33:12
Čína  

Ahoj, chystáme se s manželem (oba 42 let) a naším 18letým synem v dubnu do Číny. Letos v lednu jsme taky byli na vlastní pěst v Thajsku. Co máš v plánu navštívit a kolik je ti let.
Jitka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
evelyn 06.11.2010 23:04:00
RE: RE: RE: Hledám lidi co se chystají do Číny  

Mohu potvrdit :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Katerina12 06.11.2010 19:12:12
RE: RE: RE: Hledám lidi co se chystají do Číny  

Děkuji moc za nabídku, určitě se bude hodit :-) Uvidíme, jestli seženu nějaké lidi na cestu a podle toho se ozvu. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MichalekMM 05.11.2010 20:53:35
RE: RE: Hledám lidi co se chystají do Číny  

ještě jsem zapomněl, snad nebudu znít moc neskromně, že uživatelky evelyn zde z orbionu, která letos také navštívila Peking, se mnou dlouhodobě komunikovala ohledně rad a různých typů, a myslím k její velké spokojenosti to byl úspěch.

MichalekMM 05.11.2010 20:48:13
RE: Hledám lidi co se chystají do Číny  

Pokud by jsi měla v plánu navštívit Peking, tak se neváhej na mě obrátit, a´t z pohledu jakýkoliv typů či pomoci. Myslím, že ze své pozice můžu říct že Peking jako město znám velmi dobře. Jinak příští rok se do Číny (pekingu) na 100% vracím, ještě přeně nevím jaký měsíc. Ale má nabídka kdyby tě zajímalo cokoliv platí. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu