A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Hong Kong - kdy, kam, jak?

06.12.2009 19:22:59 | Hiperion
Zdravím všechny cestovatelé. Již nějakou dobu přemýšlím o návštěvě tohoto města.
Tímto bych se Vás chtěl zeptat v jakém období je vhodné tuto oblast navštívit. Ptám se hlavně kvůli možnému smogu, zda je to celeroční záležitost nebo zda jen v určitém období.
Dále bych se chtěl zeptat co navštívit a hlavně v jakém období bývají nejlevnější zpáteční letenky. Cestu chci realizovat bez CK. Předem všem za kladné odpovědi či odkazy na nějaké další průvodce. Docela by se hodila též nějaká turistická mapa. Díky (-:

Jinak já osobně bych cestu uskutečnil v březnu 2011.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.01.2018 03:03 122.61.125.***
Re: Hong Kong - kdy, kam, jak?  

Ahoj, do Hong Kongu můžeš celoročně. Já tu byla v listopadu a bylo "příjemných" 30 stupňů. :D Svoje dojmy a poznatky jsem sepsala sem http://fijalka.cz/hong-kong-tipy-rady-na-cestu/ nebo sem http://fijalka.cz/hong-kong-za-tri-dny/, tak mrkni. :) Bára

Adam2
08.09.2010 22:45 88.100.60.***
RE: RE: Hong Kong  

Ahoj, nevíš, jak je to se spojením vlakem do GuangZhou z HK? Letím do HK 20 října a chtěl bych na veletrh a zpět do HK. Díky za radu.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Petr Z.
31.08.2010 10:32 89.102.183.***
RE: Hong Kong  

Pokud sháníte nějaké "levné" ubytování, tak jsem našel u konkurence docela zajímavou inspiraci 8-) viz http://wurmova.blog.idnes.cz/c/152631/Vyprava-do-Hong-Kongu.html

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
rasto75 16.08.2010 10:28
RE: RE: RE: RE: Hong Kong  

Hladam spolucestovatela (ku) do Hong Kongu,,, planujem tiez vylet ku koncu oktobra 2010,,, na cca 12 dni. Urcite privitam ak si vymenime par nazorov, alebo zajdeme niekam na aspon 1 spolocny vylet... Vdakaa. rasto75

• Anonym (2)
rasto75 16.08.2010 10:13
Hong Kong  

Bohuzial neviem presne poradit s hostelmi,,, hladam tiez nejake v Hong Kongu... Chem sa vsak spytat, ci by sme sa nemohli stretnut v Hong Kongu,,, planujem tiez vylet ku koncu oktobra,,, na cca 12 dni. Urcite privitam ak si vymenime par nazorov, alebo zajdeme niekam na aspon 1 spolocny vylet... Vdakaa.

• Anonym (1)
Petr Z.
13.08.2010 17:42 89.102.184.***
RE: RE: RE: RE: Hong Kong  

Jak jsem psal níže (diskuse pro Čínu), mě samotnému se rezervace přes Net nikdy nepodařila. Nabídka je docela slušná, ale vždycky jsem si ověřil rezervaci, dorazil na místo a nikdo o ničem nevěděl. Takže bych si klidně udělal i 2-3 rezervace. Počítejte totiž s tím, že zrovna v tu dobu bude v HKG veletrh spotřebního zboží a město bude solidně zaplněno... Ale na druhou stranu se to dá operativně řešit, na Old Kawloon je opravdu spousta hotýlků, bude se muset smlouvat :-) (Jo, a to už jsem v HKG spal i v hodinovém hotelu :-P )

• Anonym (2)
vedoucí
11.08.2010 08:47 194.228.216.***
RE: RE: RE: Hong Kong  

Zdravím všechny,letím do Hong Kongu 30.10.letošního roku a chci se zeptat,jak je to s objednáním hotelu přes internet.Díval jsem se na Student agency,od kterých mám letenky a chtěl bych bydlet blízko centra Kowloonu-mají celkem slušnou nabídku hotelů.Jestli když si objednám a zaplatím tady u nich hotel,tak jestli to klapne-myslím na místě v Kowlonu.
Nemáte zkušenosti.
Díky za odpověď.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
fevlad 30.03.2010 16:07
RE: RE: stoji to za to  

ahoj poradíte nejaké ubytovanie, chystám sa v januári 2011 tam pozriet, tak by som poprosil tip na nejaké ubytovanie , aby som mal všetko v okruhu, nemusí to byt nejaké luxus.ubytovanie.
dakujem za rady

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana Mesi
10.03.2010 15:03 193.86.31.***
RE: RE: RE: Hong Kong  

Já byla v HK v srpnu...monzunové počasí, šlo to, míjel nás i Tajfun, no dalo se to. Ale doporučuji raději srpen vynechat.
Jinak paráda, bydlela jsem na ostrově Lantau v Discovary Bay.

• Anonym (2)
Petr Z.
05.03.2010 19:12 89.102.181.***
RE: stoji to za to  

Přesně tak, Rykytan. Tím TAXI jsem měl namysli samozřejmě to oficiální (tmavě červené)... Jinak z letiště je nejlepší použít Airportexpres, já jezdím na Lantau, takže tam bus. A úplně nejlepší je chodit po HKK pěšky, jen tak..... 8-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu