A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Hong Kong - prosím o RADU!

08.07.2009 00:25:10 | Marty a Katka
Dobry den,

s pritelkyni se chystame do hong kongu na vylet, cca 8 dni. Prosim pomozte mi se zodpovezenim nekolika otazek....eventuelne jakakoli dalsi rada je jen vitana !!!

1. Myslite ze je dobre si booknout hotel anebo tam bydlet prilezitostne a procestovat vsechny ostrovy?
2, Vzhledem k tomu, ze vzdalenosti mezi jednotlivymi 4mi casti HK nejsou vzdalene, je mezi nimi lehke cestovani?
3, Za 8 dnu stihnu videt vetsinu zajimavych veci?
4, Co by jste doporucili asi nejvice v HK?
5, Jake jsou prumerne ceny napriklad za jidlo atd...
6, Mame si brat veci z CR nebo je lepsi podobne jak do USA jet do HK s "batohem" a vse nakoupit az tam - protoze je tam levneji?

Diky moc vsem za pomoc!!! ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.06.2017 09:50 81.19.42.***
výměna peněz  

V prosinci letíme do Hongkongu. Můžete mi prosím někdo poradit, kde si nejlépe vyměnit peníze? Jestli už v Čechách nebo jsou tam nějaké směnárny? Na letišti bude asi špatný kurz. Děkuji

Kanistr
07.12.2012 21:11 77.48.59.***
octopus  

Kluci, pokud octopus card stoji cca 200 HKD a zaroven se tim nabije, tak jaka je hodnota toho nabiti?? rovněž 200 HKD?? Protože jsem někde viděl inzerát kde někdo nabízí 2 octopus card za 450 kc..sice je to prakticky cena jedné karty,ale pokud je nova karta nabita na 200 HKD tak se nabidka inzeratu nevyplatí. Díky za oodpověď :-)

• Anonym (2)
ajimz
04.10.2011 08:58 85.207.80.***
Re: Hong Kong - prosím o RADU!  

Myslím si, že výbirný čláínek, který by se mohl hodit ... http://www.davidhacha.cz/Hongkong.html#2

Petr Z.
09.04.2011 12:50 89.102.182.***
RE: RE: RE: RE: k HKG  

Já to řeším vždycky na místě (už vím kde hledat), ale pokud rezervaci, taky bych to neřešil přes SA, ale napřímo s poskytovatelem... Díval jsem se na ceny přes SA, na místě seženeš lacinější, už od cca 350 HKD (okolí Nathan Road, Kowloon) 8-)

• Anonym (1)
Zdeněk L
05.04.2011 19:26 81.201.62.***
RE: RE: RE: k HKG  

Co radíte na říjen, zaplatit hotel tady nebo hledat tam? Co nabízí např. Student agency se dá cenově snést.

Cheeng1 11.03.2011 17:23
RE: RE: RE: Hong Kong a SMOG  

Ahoj, samozřejmě, klidně použij e-mail.
Cheeng

• Anonym (1)
anhi
11.03.2011 13:37 89.103.17.***
RE: RE: Hong Kong a SMOG  

Zdravím.. prosímtě.. na konkrétnějsí dotazy se můžu zeptat přes tvůj email co máš v nicku??

• Anonym (1)
Cheeng1 10.03.2011 13:09
RE: Hong Kong a SMOG  

Ahoj,
se smogem v HKG to tak "hrozné" není. Samozřejmě - například v Mong Kok je to slabší, ale jinak to jde. Hodně lidí zaměňuje smog a atmosférickou vlhkost, která tady prostě je, ale neškodí. Navíc HKG "schytá" kdejaký typhoon a podobnou poruchu, jež se pevnině (Shenzhen) tím pádem vyhne. Pokuste se nebýt v HKG v letních měsících, pokud neholdujete opravdu vysokým teplotám - jinak nevím, co dál doporučit. V HKG je jako v Evropě, se vším všudy. V případě dotazů - ptejte se, máme to "přes vodu".
Cheeng

anhi
09.03.2011 17:36 89.103.17.***
Hong Kong a SMOG  

Jak je to s tím smogem v Hong Kongu? Je to opravdu tak hrozné?? Záleží i na období?? Osobně bych chtěl cestu podniknout tak v listopadu či říjnu.. Hlavně bych chtěl vidět něco z Peaku..

• Anonym (2)
fevlad 09.03.2011 12:12
RE: RE: RE: RE: RE: Používání Octopus Card  

nie, každý musí mať svoju kartu....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu