A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Očkování do Číny

31.07.2013 10:03:40 | JanaVanerka
JanaVanerka
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s očkováním do Číny. Hledala jsem např na webu http://www.cina.estranky.cz/, ale tam jsem nenašla, navíc mě to tam doporučilo hledat na Orbionu :-) Přemýšlím alespoň o očkování žloutenky A,B s tím, že bych si to nechala z části zafinancovat pojišťovnou, která na to teď přispívá.
Děkuji za info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Iva
31.08.2013 08:44 212.96.174.***
Re: Očkování do Číny  

Ahoj, ok díky, tak to budeme muset taky sfouknout, tetanku samozřejmě máme, ale ten tyfus a žloutenka nás tedy čeká. Aspoň mám radost, že na tu žloutenku nám VZP přispěje.

• Anonym (1)
Tana 21.08.2013 08:39

Ivo, očkování žloutenky A i B, tyfus a tetanus samozřejmě máme, myslím že to je takový cestovatelský základ. Jiná speciální očkování do Číny jsme neměli.

• Anonym (1)
Iva
20.08.2013 20:22 212.96.174.***

Tano, a vy jste se neočkovali vůbec ničím? Nedávno jsme očkování řešili s kamarády a řekla bych, že ta žloutenka je téměř nezbytná. Resp. jak říkám, stojí určitě za to si to nechat naočkovat. Navíc když teď můžou využít akci vzp na A i B typy, tak směle do toho.

• Anonym (2)
Tana 09.08.2013 09:07

Při cestě do Číny jsme žádné speciální očkování nepotřebovali, ale myslím si, že očkování proti žloutence je základ všeho cestování. Neváhej a využij nabídku, to se ti hodí i v ČR ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iva
07.08.2013 17:39 109.164.3.***

Naočkovat žloutenku při cestě do Číny určitě stojí za to. Navíc žloutenka není problém pouze těch řekněme exotičtějších destinací, ale i mnohých evropských států. Takže o tom bych ani neuvažovala a rovnou to naočkovala. Pokuď vím, tak žádná tak vakcína nemůže ani vyvolat nějakou infekci a její účinnost je dlouhodobá. Jestli na to teď má pojišťovna akci, tak jedině dobře, alespoň ušetříš peníze a můžeš je pak parádně roztočit :-)

• Anonym (1)
JanaVanerka 31.07.2013 10:03
Očkování do Číny  

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s očkováním do Číny. Hledala jsem např na webu http://www.cina.estranky.cz/, ale tam jsem nenašla, navíc mě to tam doporučilo hledat na Orbionu :-) Přemýšlím alespoň o očkování žloutenky A,B s tím, že bych si to nechala z části zafinancovat pojišťovnou, která na to teď přispívá.
Děkuji za info.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu