A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Peking za 4 - 5 hodín

06.01.2016 11:10:46 | Lucky466
Lucky466
Dobrý deň.
Vo februári letíme cez Peking, máme tam prestup od 12:00 do 19:00. Vyčlenili sme si, že máme tak 4-5 hodín čas. Rozhodujeme sa či je lepšie zostať celý čas na letisku, alebo si vybehnúť do mesta. S cestovaním skúsenosti máme, nie sme nejaký zmätkári, batožinu budeme mať u prepravcu. Chcem sa spýtať viac skúsených cestovateľov, či podľa Vášho názoru, máme šancu za tento čas pozrieť Zakázané mesto. Pozerala som dopravu, išli by sme letiskovým expresom.
Vopred ďakujem za vaše rady a postrehy
príjemný zvyšok dňa
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.02.2017 20:58 158.255.26.***
Re: Peking za 4 - 5 hodín  

Ak pôjdete po ceste, je jedno či taxíkom, letiskovým expresom alebo ničím iným, je predpoklad, že ostanete visieť v zápche. Jediný rýchlejší presun v meste je metro alebo pre bicykel.
Neviem presne ako dlho to trvá z centra na letisko, kde sme bývali, ale cesta autobusom na letisko nadránom, keď boli prázdne ulice, pomerne dlhá.

A do Zakázaného mesta ? Len rada do vnútra stojí nejaký čas. Všade je tam veľa ľudí, rýchlo to neprejdete.

Ak je zástavka metra blízko letiska, potom by som nad tým uvažovala.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
21.02.2017 22:36 188.120.217.***

Ahoj, mohla bych se, jestli jste riskli jet z letiště do města ? Máme v Pekingu 12 hod čas, tak uvažujeme zda risknout jet se podívat do města. díky za odpověď. lída

Neregistrovaný uživatel
17.07.2016 20:00 158.255.26.***

To si robíte strandu ?
Zakázané mesto je na celý deň. A kým sa tam dostaneš z letiska. Expres neexpres, doprava je v Pekingu upchatá. Jediný rýchly prejazd mestom je metrom.

Ja by som to neriskovala v žiadnom prípade.

:-) :-) :-)

copy 17.07.2016 01:11

neviem ako to dopadlo, ale možnosti sú len dve:

a, zostali na letisku a potom odleteli ďalej
b, presunuli sa z letiska do centra a zmeškali lietadlo :)

Lucky466 06.01.2016 11:10
Peking za 4 - 5 hodín  

Dobrý deň.
Vo februári letíme cez Peking, máme tam prestup od 12:00 do 19:00. Vyčlenili sme si, že máme tak 4-5 hodín čas. Rozhodujeme sa či je lepšie zostať celý čas na letisku, alebo si vybehnúť do mesta. S cestovaním skúsenosti máme, nie sme nejaký zmätkári, batožinu budeme mať u prepravcu. Chcem sa spýtať viac skúsených cestovateľov, či podľa Vášho názoru, máme šancu za tento čas pozrieť Zakázané mesto. Pozerala som dopravu, išli by sme letiskovým expresom.
Vopred ďakujem za vaše rady a postrehy
príjemný zvyšok dňa

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu