A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

s jakou CK na poznávaní Číny

03.03.2010 14:43:40 | Novotná
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má někdo doporučení na CK, která má kvalitní poznávací zájezdy do Číny, event. zda sám takovou cestu s příslušnou CK již absolvoval
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jali 02.11.2015 15:34:14
Re: s jakou CK na poznávaní Číny  

na Simona nedám dopustit,byli jsme s něma v Mexiku a USA a nemělo to chybu.Kdyby jsme byli zdraví,tak určitě s něma někam jedeme.Madeira mne taky láká,průvodce Martin Černý je perfektní,o Číně jsme přemýšleli také,i o Srí Lance,kterou průvodcuje skvělá Vlaďka Svitáková.

Neregistrovaný uživatel
02.11.2015 13:47:09 85.93.105.***

Tak právě vyšla nabídka od SIMON TOURIST...taky zvažuji..Mají dobré ohlasy. Chtěla bych s nimi na Madeiru, ale líbí se mi i ta Čína..

Tana 05.11.2014 16:56:36

Evelínko, my byli s Firem kvůli tomu, že měl v programu i Shaolin a bylo to úúúžasné. Jeden noční přejezd a jeden přelet, plná penze, vynikající delegátka, která si nás vyzvedla v Praze na letišti a opět nás tam vrátila ;-) Nemělo to jedinou chybičku. Ale z těch nabídek co uvádíš ty, bych asi spíš volila Eso.

http://www.firotour.cz/zajezdy/cina/cinska-mozaika-cpf129/

Firo neúčtuje příplatky za jednolůžák, kdybys jela sama

Evelína 17.10.2014 10:03:40

Jaso díky, takže vás bylo asi kolik v jedné skupině?

Jaso
16.10.2014 20:09:47 84.47.54.***

Boli sme s CK Eso travel. Jedným slovom výborne. Keďža nás bolo viac (ale zmestili by sme sa do 1 autobusu), rozdelili nás na dve skupiny a každá mala svoj autobus a svojho sprievodcu (čo nie je u vešetkých CK bežné). My sme mali Čecha, ktorý vedel aj niečo po čínsku (študoval tam). Veľmi sme bol spokojný, počnuc letom, sprievodcom, stravou (raňajky a obedy). Výborne. Odporúčam.

:-) :-) :-)

Evelína 16.10.2014 12:20:56

No jenže ne každý má takovou odvahu a možnost, pustit se do Číny na vlastní pěst, tak se ptám, nebyl jste někdo na tomto poznávacím zájezdu se Simon tourist
http://www.simon-tourist.cz/cina/cina-2015/2015-06-30/
popřípadě na tomto s Eso Travel?
http://www.esotravel.cz/poznavaci/cina/cina-perly-rise-stredu/?termin=491104

miker
13.12.2012 12:41:24 192.249.36.***

Vím, že je toto vlákno už staré a že neodpovídám tak úplně na otázku, ale nedá mi to. V září-říjnu jsme absolvovali cestu po Číně (Peking, Xian, Guilin, Šanghaj) na vlastní pěst a naprostá pohoda. Je pravda, že taková cesta vyžaduje důkladnou domácí přípravu, ale výsledek stál za to.
Takže mé doporučení kterou cestovku: žádnou.

• Anonym (3)
Ivana Holková
05.09.2010 13:28:51 88.103.35.***
RE: s jakou CK na poznávaní Číny  

S dcerou jsem absolvovala cestu po Číně s China Tours. Bylo to v roce 2008 a naprostá spokojennost. Průvodce mluvil čínsky a snažil se abychom poznali z této země co nejvíce. Zájezdy jsou realizovány už od 6 členů, takže naprostá pohoda. V loňském roce jsme s nimi absolvovaly Thajsko,Laos,Kambodža a opět naprostá spokojennost.

• Anonym (4)
Jaso 11.03.2010 12:50:39
Čína s CK Eso travel  

Boli sme na poznávačke v Číne s CK Eso Travel.
Výborne od začiatku do konca. Úžasný delegát, ktorý vedel aj niečo po čínský. Nemali sme žiadne problémy, vždy sa o nás postaral.
Odporúčam Eso travel.

8-)

fiona 04.03.2010 06:59:15
Čína  

Byla jsem v roce 2008 na 14denní poznávací cestě s CK Firo a bylo to skvělé, průvodkyně byla vynikající, viděli jsme toho opravdu hodně, včetně Hongkongu, více jsem o této cestě napsala na www.123exotika.cz, taktéž tam i fotky ve Fotogalerii.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu