A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Shenzhen - bydlení

29.07.2010 14:13:49 | tiburon
tiburon
Hezký den, máme jet s rodinou na 2 roky do Shenzhenu. Máte někdo nějaké zkušenosti z tohoto města? Jaký je život v Číně se dvěma malými dětmi (5 a 7 let)? Díky za odpovědi. Uvítám jakýkoliv příspěvek.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
copy
29.01.2011 09:44:02 91.191.95.***
RE: Shenzhen - bydlení  

priprav sa na to, ze v lete su tam neskutocne horucavy a vlhkost. Ked je v Cechach 35 stupnov, to je v pohode, krasne leto. Ked je 35 stupnov v Shenzhene, neda sa vonku existovat, tou vlhkostou vzduchu sa to nasobi.

• Anonym (1)
Wara 19.08.2010 11:28:27
Shenzen  

Zdravím. Byl jsem v Shenzhenu na služebce, strávil jsem tam tři týdny. Je to klasické velkoměsto asijského střihu, všude šíleně moc lidí, trošku chaotičtější a nebezpečnější doprava. Ve vzduchu je stále hodně prachu (všude se staví hafo nových věcí) a smogu. Byl jsem tam na přelomu ledna a dubna, na jejich poměry celkem slušná zima (12-18°C), na naše poměry super, všude se dalo chodit v kalhotách a tričku či košili. Co vím od čínských kolegů, tak v létě je to o dost horší, šílená vlhkost a vedro...

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
&#22825;&#27941;
16.08.2010 21:16:42 81.19.47.***
RE: Shenzhen - bydlení  

Shenzhen je v pohode, vyspely, na Cinu vysoka zivotni uroven, temer vse funguje lepe nez v ceskem chlive. Navic za rohem je HKG.

Akorat ta vecna vlhkost!

• Anonym (1)
tiburon 29.07.2010 14:13:49
Shenzhen - bydlení  

Hezký den, máme jet s rodinou na 2 roky do Shenzhenu. Máte někdo nějaké zkušenosti z tohoto města? Jaký je život v Číně se dvěma malými dětmi (5 a 7 let)? Díky za odpovědi. Uvítám jakýkoliv příspěvek.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu