A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Telefonování v Číně

28.11.2010 13:01:46 | tiburon
tiburon
Ahoj všichni,
otázka pro ty, kdo bydlí v Číně. Zrovna jsme se sem přestěhovali a potřebuji na telefonování nějaký tarif, ze kterého by se dalo volat převážně na čínská čísla a občas levně do Čech. Poraďte mi prosím, co je lepší. Předplacená karta, tarif, jaký operátor, kde se to dá koupit apod. Díky za jakoukoliv informaci. Petra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jita
10.11.2012 19:38:01 88.103.48.***
Re: Telefonování v Číně  

Ahojky :-) jsi jeste porad v cine?

• Anonym (1)
Lukas2222
05.12.2010 09:45:14 85.161.199.***
RE: Telefonování v Číně  

Asi je nejelpsí jen předplacená karta, jelikoý je to vsechni monohem levnejsi ne z u nás. Já tam u Chinamobile za 100RM volal měsíc v pohode. Hodne info je na eastbound.cz

Cheeng1 29.11.2010 15:38:03
RE: RE: RE: Telefonování v Číně  

OK, rozumím, užívejte tepla a rozkoukávejte se. Nejlepší pivo mají stejně v Seaworld na lodi!
Cheeng

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
tiburon 29.11.2010 02:45:08
RE: RE: Telefonování v Číně  

jj. Díky za info. Jsme tu 10 dní, tak se teprve rozkoukáváme. Zatím super, hlavně to TEPLO!! China mobile mámz rohem, 7eleven taky tak se tam pujdu odpo podívat. Ještě jednou díky.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Cheeng1 28.11.2010 16:13:28
RE: Telefonování v Číně  

Ahoj,
mám předplacenou kartu od Chinamobile a zatím spokojenost, použitím toho čísla se dokonce zadarmo připojíš do některých WiFi sítí (třeba letiště Peking). Volání domů je levnější než přes roaming a dobíjecí kartu seženeš na každém rohu, dokonce i v 7eleven.
Pokud chceš mermomocí roaming pro svoje CN číslo, tak to řekni hned při koupi, pač je tam měsíční paušál RMB50 jen za ten roaming. Ale možná to raději napřed zkus s předplacenou kartou, a pak si pořiď jiné číslo, pokud ti nebude vyhovovat. ChinaUnicom je taky volba, ale nepřijde mi tak rozšířená.
SIM kartu pořídíš skoro všude...
Nakonec tedy v Shenzhen?
Cheeng

• Anonym (3)
tiburon 28.11.2010 13:01:47
Telefonování v Číně  

Ahoj všichni,
otázka pro ty, kdo bydlí v Číně. Zrovna jsme se sem přestěhovali a potřebuji na telefonování nějaký tarif, ze kterého by se dalo volat převážně na čínská čísla a občas levně do Čech. Poraďte mi prosím, co je lepší. Předplacená karta, tarif, jaký operátor, kde se to dá koupit apod. Díky za jakoukoliv informaci. Petra

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu