A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Čína - Diskuze

Původní dotaz

Zakázané město

02.06.2009 13:33:49 | Radec
Aktuální informace - v Zakázaném městě v Pekingu měli k mému velkému úžasu k dispozici audioprůvodce v češtině!!!!!!!!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
MichalekMM 11.01.2010 17:51:33
RE: RE: Zakázané město  

já osobně jsem zakázané město procházel bez průvodce a stejně jsem měl pocit jako když o vše vím všechno.

PS:

nezpomeňtě si šáhnout na velý bronzový džbán a něco si přít. a při odchodu u hlavních vrat zakázaného města se dotknout pozlacených výstupků, je to tradice, pro štěstí

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MichalekMM 11.01.2010 17:49:35
RE: Zakázané město  

tady musím přitakat, potkáte tam plno čínských turistů z celé číny, já jsem se dozvěděl plno informací, protože co číňan to jiné město, to odpoledne strávené v zakázaném městě bylo skvělé, jak z pohledu prohlídky kusy čínské historie, tak i z pohledu že jsem se dozvěděl hodně věcí i o jiným městech v číě. PARÁDA.

• Anonym (1)
evelyn 10.01.2010 18:18:33
RE: Zakázané město  

Díky za info ohledně CZ průvodce, určitě využijeme :-)

• Anonym (1)
.xenie. 25.07.2009 18:06:40
Zakázané město  

Tak to je uzasne, za me tam jeste takovato vymozenost nebyla. Navstevu urcite kazdemu doporucuju, protoze je to velky zazitek. Vyhraďte si na to treba cely den, protoze nez projdete vsechny ulicky a zakouti, tak to pekne trva. Pripravte se na hromady turistu, predevsim Cinanu, kteri tam jezdi na vylety ze vsech koutu zeme. Pridavam fotku. Vsechny postavicky v cepickach jsou Cinane a ta hrozna obloha je typicky smog v Pekingu. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Radec
02.06.2009 13:33:49 94.199.40.***
Zakázané město  

Aktuální informace - v Zakázaném městě v Pekingu měli k mému velkému úžasu k dispozici audioprůvodce v češtině!!!!!!!!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu